Bez zmian!

Po dwutygodniowej przerwie do gry wróciła nasza drużyna Młodzików Młodszych. W minioną Niedzielę podopieczni Szymona Waligóry udali się do lidera rozgrywek, drużyny GLKS-u Wilkowice. Mecz zakończył się porażką naszych zawodników z rówieśnikami z Wilkowic w stosunku 7:1. Niestety była to już 4 porażka z rzędu Młodzików. Mimo to, nie ma co rozpaczać i trzeba liczyć, że nasi podopieczni mają charakter i szybko przerwą złą passę!

01.10.2017r., Wilkowice, godzina 12.00

GLKS Wilkowice - LKS Czaniec 7:1 (4:0)

Bramka: Jonasz Orlicki

Skład: Piotr Brandys, Dominik Tomiak, Maksymilian Bączek, Alan Stokłosa, Oliwier Stwora, Jonasz Orlicki, Jonasz Drzewiecki, Kacper Kaspera, Kacper Kacorzyk, Dawid Grzybek, Patryk Elżbieciak, Kamil Wojtyła, Mateusz Brandys

Okiem Trenera: To był nasz najsłabszy mecz w tej rundzie. W ostatnich meczach, mimo porażek, dobrze graliśmy w piłkę, a w meczu z Wilkowicami nie było ani gry ani wyniku. Problem jak widać jest i trzeba go szybko rozwiązać. Mam nadzieję, że ta zła passa zbuduje u Nas silne charaktery i da dobre doświadczenie na przyszłość.