Brak potwierdzenia!

Brak potwierdzenia!

Po pierwszym zwycięstwie w tej rundzie nad Drzewiarzem Jasienica najstarsza grupa naszej Akademii, Młodzicy Młodsi, w minioną niedzielę udali się do Bielska - Białej, aby potwierdzić, że pierwsze zwycięstwo nie było przypadkiem. Niestety, podopieczni Szymona Waligóry znów muszą pogodzić się z goryczą porażki, bowiem nie sprostali drużynie BBTS-u Podbeskidzie i ostatecznie przegrali swój 6 mecz w tych rozgrywkach. Mamy nadzieję, że nauka, którą nasi podopieczni zdobywają w tej rundzie przyniesie owoce w przyszłej karierze bądź przygodzie z piłką, a niepowodzenia zbudują silne charaktery wśród naszych chłopaków.

22.10.2017r., Bielsko - Biała, godzina 9.00

BBTS Podbeskidzie - LKS Czaniec 2 - 1 (1 - 0)

Bramka: Oliwier Stwora

Skład: Piotr Brandys, Dominik Tomiak, Kamil Wojtyła, Oliwier Stwora, Jonasz Drzewiecki, Mateusz Brandys, Jonasz Orlicki, Kacper Kaspera, Maksymilian Bączek, Kacper Kacorzyk, Patryk Elżbieciak

Okiem Trenera: Nie ma co ukrywać, że to był nasz najsłabszy mecz w tej rundzie. Problemy mieliśmy w fundamencie techniki, czyli w czuciu piłki, gdyż na szybkiej sztucznej murawie piłka sprawiała nam ogromne kłopoty. Ponadto cechy wolicjonalne również nie były na najwyższym poziomie. To wszystko złożyło się na naszą dyspozycję tego dnia. Przeciwnik bardziej chciał wygrać dlatego znów schodzimy z boiska pokonani.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości