Kolejna porażka!

Po dwóch tygodniach przerwy, spowodowanej głównie złymi warunkami pogodowymi, do gry wróciła drużyna naszych Młodzików. W ostatniej kolejce tej rundy, nasi zawodnicy zmierzyli się z liderem rozgrywek, zespołem GLKS-u Wilkowice. Niestety, podopieczni Szymona Waligóry nie zdołali sprawić niespodzianki i ulegli 1 - 3 drużynie z Wilkowic. Mimo, iż była to ostatnia kolejka tej rundy, nasi piłkarze mają jeszcze zaległe spotkanie z drużyną Rybarzowic, które rozegrają w najbliższą sobotę. Mamy nadzieję, że Młodziki zakończą zwycięstwem tą nie najlepszą rundę.

05.11.2017r., Czaniec, godzina 11.00

LKS Czaniec - GLKS Wilkowice 1 - 3

Bramka: Kacper Kaspera

Skład: Piotr Brandys, Dominik Tomiak, Kacper Kaspera, Maksymilian Bączek, Jonasz Orlicki, Dawid Grzybek, Jonasz Drzewiecki, Patryk Elżbieciak, Oliwier Stwora, Kacper Kacorzyk, Kamil Wojtyła, Mateusz Brandys