Na zwycięskim szlaku!

W tej rundzie Żaki udowadniają, że cierpliwa, systematyczna i długofalowa praca na treningach przynosi dobre korzyści. Podopieczni Szymona Waligóry potwierdzili to również w poniedziałek, kiedy to pewnie pokonali drużynę KS Międzyrzecze 17 - 5. Cieszy, że zawodnicy naszej Akademii cały czas podnoszą swoje umiejętności co potwierdzają kolejne mecze.

16.10.2017r., Międzyrzecze, godzina 17.00

KS Międzyrzecze - LKS Czaniec 5 - 17 (3 - 8)

Skład: Piotr Brandys, Dariusz Prus - Osowski, Szymon Wojtyła, Igor Ludwiczak, Jakub Rozmus, Maciej Maciaszek, Krzysztof Bizoń, Paweł Hrapkowicz

Okiem Trenera: Kolejny mecz utwierdza mnie w tym, że tylko dobra praca na treningach ma przełożenie na dyspozycję meczową. Graliśmy na specyficznym, małym boisku, ale nie stanowiło to problemów i nie przeszkadzało w jakości gry. Tak jak w przypadku Młodzików, myślę, że wyniki dadzą dobrą motywację do jeszcze lepszej pracy na treningach.

Powiązana galeria: