"Nie ważne jak zaczynasz..."

"Nie ważne jak zaczynasz..."

W 99 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości, drużyna Młodzików Młodszych naszej Akademii rozegrała swój ostatni mecz w tym roku na naturalnej murawie. Przeciwnikiem podopiecznych Szymona Waligóry byli zawodnicy Iskry Rybarzowice. W związku z tym, iż dwa mecze między owymi zespołami zostały odwołane i przełożone, za zgodą Podokręgu Bielsko, organizatora rozgrywek, oraz obu zainteresowanych drużyn, wynik z tego meczu zostanie zapisany w obu spotkaniach. Także był to mecz, w którym można było zdobyć 6 punktów. Z radością możemy poinformować, że nasi młodzi piłkarze wygrali dzisiejsze spotkanie i to w imponujących rozmiarach, bo aż 12 - 0. Podsumowując śmiało możemy przytoczyć znany cytat: "Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz".

11.11.2017r., Czaniec, godzina 9.00

LKS Czaniec - Iskra Rybarzowice 12 - 0 (6 - 0)

Bramki: Krzysztof Bizoń, Mateusz Brandys, Jonasz Drzewiecki, Kacper Kaspera x2, Dawid Grzybek x2, Maksymilian Bączek x5

Skład: Piotr Brandys, Jonasz Drzewiecki, Kamil Wojtyła, Kacper Kacorzyk, Maksymilian Bączek, Jonasz Orlicki, Jakub Rozmus, Dawid Grzybek, Kacper Kaspera, Krzysztof Bizoń, Mateusz Brandys

Okiem Trenera: Dobry mecz na zakończenie tego sezonu. "Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz". Cieszy to, że sezon na trawie zakończyliśmy zwycięstwem i w dobrych humorach możemy rozpocząć sezon halowy, w którym będziemy mieli nad czym pracować, bo ta runda nauczyła nas, że w tym sporcie trzeba mieć dużo pokory.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości