Pierwszy skalp

W minioną niedzielę, po emocjonującej zimie, do wiosennych rozgrywek wrócili nasi Młodzicy. Wrócili, tak jak zakończyli rundę jesienną, czyli zwycięsko, pokonując na własnym boisku, po ciężkim pojedynku, drużynę KS Bestwinka 3-2! Autorem trzech bramek został Mateusz Janik! Mecz, w którym obie drużyny miały dużo sytuacji bramkowych, obfitował w wiele zwrotów akcji. Obiektywnie, na przestrzeni całego meczu to nasza drużyna zasłużyła na zwycięstwo, gdyż oprócz strzelonych bramek jeszcze 3 razy piłka uderzała w obramowanie bramki przeciwników. Warto nadmienić, że dzięki temu zwycięstwu nasi podopieczni, po pierwszej kolejce, znajdują się na fotelu lidera! Poniżej znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczące niedzielnego spotkania.

LKS CZANIEC - KS BESTWINKA 3 - 2 (1 - 1)

Sędzia: Jakub Kielar

Bramki: Mateusz Janik 22', 47', 52'

Skład: Piotr Brandys, Dominik Tomiak - Kamil Wojtyła, Jonasz Orlicki, Alan Stokłosa, Kacper Kacorzyk, Maksymilian Bączek, Dominik Ćwiertnia, Kacper Kaspera, Patryk Elżbieciak, Mateusz Janik, Paweł Gwardiak, Jonasz Drzewiecki, Dawid Grzybek