Powrót na właściwe tory

Dwa dni po pierwszej porażce w tej rundzie nasze Żaki miały okazję do rehabilitacji i powrotu na zwycięski szlak. W poniedziałek, 9 października, na naszym stadionie podopieczni Szymona Waligóry podejmowali drużynę BBTS-u Podbeskidzie. Nasi młodzi futboliści udowodnili, że sobotnia porażka była tylko wypadkiem przy pracy i pewnie pokonali drużynę z Bielska 13 - 6.  Mecz ten udowodnił, że nasze Żaki cały czas się rozwijają, bo po czterech miesiącach pracy udało się im zrewanżować za porażkę w zeszłej rundzie i pokazać przy tym dobrą grę.

09.10.2017r., Czaniec, godzina 16.45

LKS Czaniec - BBTS Podbeskidzie 13 - 6 (6 - 3)

Skład: Piotr Brandys, Kamil Chromy, Jakub Rozmus, Igor Ludwiczak, Krzysztof Bizoń, Dariusz Prus - Osowski, Paweł Hrapkowicz, Szymon Wojtyła, Maciej Maciaszek, Kamil Nalborczyk

Okiem Trenera: Ten mecz pokazał, że to, co robimy w tygodniu, idzie w dobrym kierunku. Brawa dla chłopaków za reakcję po pierwszej porażce i za to, że szybko potrafili przestawić się na to, iż każdy mecz to nowe wyzwanie, w którym bez pełnego zaangażowania nic się nie osiągnie.

Powiązana galeria: