Światełko w tunelu?

Tytułowe pytanie odnosi się do postawy Młodzików Młodszych w tegorocznych rozgrywkach ligowych. W swoim piątym meczu, nasi młodzi futboliści, udali się do Bielska na mecz rewanżowy z Bielskim Rekordem. Niestety, znów podopieczni Szymona Waligóry musieli uznać wyższość przeciwników i ostatecznie przegrali 7 - 3. Tytułowym światełkiem mogą być strzelone 3 bramki oraz momentami całkiem niezła gra, o czym więcej w rubryce Okiem Trenera.

08.10.2017r., Bielsko - Biała, godzina 10.30

BTS Rekord - LKS Czaniec 7 - 3 (4 - 1)

Bramki: Maksymilian Bączek x2, Mateusz Brandys

Skład: Piotr Brandys, Dominik Tomiak, Kacper Kacorzyk, Jonasz Orlicki, Patryk Elżbieciak, Kacper Kaspera, Jonasz Drzewiecki, Kamil Wojtyła, Mateusz Brandys, Maksymilian Bączek, Oliwier Stwora

Okiem Trenera: "Wynikowo" mecz zakończył zanim na dobre się rozpoczął, bo po 15 minutach przegrywaliśmy 4 - 0 i na boisku, łagodnie mówiąc, nas nie było. Paradoksalnie, po tych 15 minutach obudziliśmy się i zaczęliśmy biegać i walczyć. Do tego doszła dobra gra w piłkę, parę ładnych akcji i sytuacji bramkowych, przy których szwankowała skuteczność i dobra dyspozycja bramkarza gospodarzy. Nic odkrywczego nie powiem, niestety za warunki estetyczne w tym sporcie punktów nie przyznają i przez to mamy taką serię, a nie inną. Musimy szybko zdać sobie sprawę, że bez harowania na treningach, charakteru i odpowiedniego podejścia ciężko nam będzie szybko wyjść z tego dołka.