Veni, Vidi, Vici

Tytułowymi słowami można określić turniej o Puchar Wójta Gminy Porąbka, który odbył się w sobotnie popołudnie na obiektach Soły Kobiernice z okazji Dni Gminy Porąbka. Nasza drużyna złożona z roczników 2006 i 2007 wygrała wszystkie trzy mecze zostawiając w pokonanym polu sąsiadów z Porąbki, Kobiernic oraz Bujakowa. Poniżej prezentujemy terminarz, klasyfikację końcową oraz małą galerię dzisiejszego turnieju.

Terminarz:

LKS Zapora Porąbka 1 - 2 LKS Czaniec

LKS Soła Kobiernice 4 - 5 LKS Czaniec

LKS Czaniec 12 - 0 LKS Groń Bujaków

Klasyfikacja końcowa:

1. LKS Czaniec 9 pkt

2. Soła Kobiernice 6 pkt

3. LKS Zapora Porąbka 3 pkt

4. LKS Groń Bujaków 0 pkt

Okiem Trenera: Cel turnieju, który sobie założyliśmy został w 100% spełniony. Każdy z moich zawodników zagrał na każdej możliwej pozycji, każdy miał w całym turnieju około 60 minut, aby sprawdzić się z rówieśnikami i doskonalić swoje umiejętności. Z tego też powodu turniej można podsumować dużym plusem.