Znaleźli pogromcę!

Mecz trzeciej kolejki ligi Żaków F1, w której nasza drużyna miała zmierzyć się z UMKS Trójką Czechowice - Dziedzice, został odwołany z powodu zalanego boiska. Ów mecz został rozegrany w minioną sobotę, 7 października, na naszym stadionie. Po 3 zwycięstwach z rzędu podopieczni Szymona Waligóry znaleźli pogromcę i musieli uznać wyższość Czechowiczan, którzy wygrali 10 - 4. Mamy nadzieję, iż był to jedynie wypadek przy pracy i już w najbliższy poniedziałek Żaki wrócą na właściwe tory.

07.10.2017r., Czaniec, godzina 9.00

LKS Czaniec - UMKS Trójka Czechowice - Dziedzice 4 - 10 (3 - 3)

Skład: Piotr Brandys, Igor Ludwiczak, Kamil Chromy, Jakub Rozmus, Paweł Hrapkowicz, Krzysztof Bizoń, Maciej Maciaszek, Kamil Nalborczyk, Arkadiusz Pałosz

Okiem Trenera: Po dobrych "wynikowo" meczach, mogliśmy zmierzyć się z przeciwnikiem na podobnym poziomie. Ostatnie wysokie zwycięstwa miały wpływ na naszą grę w drugiej połowie, gdyż gdy zaczęliśmy przegrywać było widać, że nie umieliśmy się za bardzo odnaleźć na boisku. Natomiast pozytywem jest to, że gdy wynik był "na styku" nasza gra wyglądała poprawnie i to napawa optymizmem. Podsumowując, mecz należy zaliczyć jako bardzo pożyteczny, gdyż na tle dobrego przeciwnika przez większość część meczu potrafiliśmy grać w piłkę i stwarzać sobie sytuacje oraz dostaliśmy cenną naukę, że nie zawsze będzie się grało lekko, łatwo i przyjemnie, a na boisku na wszystko trzeba sobie zapracować!