Co Nas czeka w Lutym?

Pierwszy miesiąc działania naszej Akademii powoli dobiega końca. Na oficjalne podsumowanie stycznia przyjdzie jeszcze czas, a dziś chcielibyśmy Państwu przedstawić co czeka naszych Podopiecznych w przyszłym miesiącu.

Na początek informacja, która jeszcze bardziej powinna wpłynąć na poziom szkolenia w naszym klubie. Otóż, od przyszłego tygodnia treningi, przede wszystkim w grupie Orlik, ale również i w grupie Młodzik w miarę możliwości, będą prowadzone przez dwóch trenerów! Trenerowi Szymonowi Waligórze w zajęciach pomagał będzie, zawodnik seniorów naszego klubu, Ilia Nazdryn - Platnitski. Stawiając sobie za priorytet indywidualny rozwój każdego naszego zawodnika, jesteśmy przekonani, że obecność drugiego trenera znacząco powinna wpłynąć na profesjonalizm w procesie nauczania gry oraz jakość i intensywność zajęć.

Drugą informacją, którą chcemy Państwu przekazać są daty oraz miejsca turniejów, które odbędą się w najbliższym czasie:

11.02.2017r. Halowy Turniej piłki nożnej w Łaziskach Górnych - Rocznik 2007 i młodsi

12.02.2017r. Halowy Turniej piłki nożnej Konopiska Cup w Konopiskach - Rocznik 2006 i młodsi

18.02.2017r. Halowy Turniej piłki nożnej Konopiska Cup w Konopiskach - Rocznik 2005 i młodsi

19.02.2017r. Halowy Turniej piłki nożnej w Łaziskach Górnych - Rocznik 2005 i młodsi

25.02.2017r. Halowy Turniej piłki nożnej w Czańcu - Rocznik 2005 i młodsi oraz Rocznik 2007 i młodsi

05.03.2017r. Halowy Turniej piłki nożnej Gol - Championship w Bieruniu - Rocznik 2006 i młodsi

05.03.2017r. Halowy Turniej piłki nożnej w Świerklanach Górnych - Rocznik 2007 i młodsi

18.03.2017r. Halowy Turniej piłki nożnej w Chorzowie - Rocznik 2007 i młodsi (czekamy na potwierdzenie)

Ostatnią informacją, która na razie jest w trakcie przygotowywania, jest plan prowadzenia treningów sprawności ogólnej dla roczników 2005 - 2007. Okres ten jest tzw. "złotym wiekiem" do uprawiania sportu, dlatego też chcemy zadbać o rozwój nie tylko piłkarski, ale także ogólny naszych zawodników w myśl zasady "w zdrowym ciele, zdrowy duch".