Ostatni Turniejowy Weekend

Bardzo ciekawie, pod względem piłkarskich emocji, zapowiada się nadchodzący weekend. Nasza młodzież na zakończenie tygodnia weźmie udział w 3 turniejach. W sobotę 18 marca rocznik 2007 uda się do Chorzowa na prestiżowy turniej im. Jerzego Wyrobka, gdzie nasza drużyna zmierzy się z takimi zespołami jak UKS Ruch Chorzów, AKS Wyzwolenie Chorzów, Juventus Academy Piekary Śląskie, MLKS Woźniki, Borek Kraków oraz Akademia Ruchu Chorzów. Tego samego dnia rocznik 2005 zagra w Łodygowicach w turnieju o puchar Starosty Żywieckiego organizowanego przez LKS Bory Pietrzykowice. Natomiast 19 marca w Łodygowicach, tym razem o puchar Wójta Gminy Łodygowice, zagra rocznik 2007. W niedzielnych zmaganiach zmierzymy się z zespołami Borów Pietrzykowice, Akademii Młodych Talentów Żywiec, Beskidu Gilowice, Smerfików Łodygowice, Trójki Czechowice - Dziedzice oraz Football Academy Żywiec.

WSZYSTKICH GORĄCO ZACHĘCAMY NA OSTATNI TEJ ZIMY TURNIEJOWY WEEKEND W WYKONANIU NASZYCH PODOPIECZNYCH!