Podsumowanie niedzielnych turniejów

To był najprawdopodobniej ostatni tej zimy, tak emocjonujący weekend w wykonaniu naszej młodzieży. W minioną niedzielę rocznik 2006 rywalizował ze swoimi rówieśnikami na turnieju w Bieruniu, natomiast rocznik 2007 sprawdzał swoje umiejętności podczas rozgrywek w Świerklanach. Ostatecznie rocznik 2006 zajął 4 miejsce, a rocznik 2007 zakończył zmagania na 8 miejscu. Poniżej znajdziecie terminarz poszczególnych turniejów wraz z wynikami.

FAZA GRUPOWA ROCZNIK 2006

LKS Czaniec - UKS SPS Wola 3 - 1

Juventus Academy Piekary Śląskie - LKS Czaniec 0 - 1

LKS Czaniec - GLKS Wilkowice 2 - 1

PÓŁFINAŁ

Józefka Chorzów - LKS Czaniec 1 - 1 porażka w karnych

MECZ O 3 MIEJSCE

Unia Bieruń - LKS Czaniec 2 - 1

Skład: Jonasz Drzewiecki, Jonasz Orlicki, Kacper Kacorzyk, Kacper Kaspera, Maksymilian Bączek, Oliwier Stwora, Kamil Wojtyła, Dawid Grzybek, Alan Stokłosa

Okiem Trenera: Praktycznie we wszystkich meczach o zwycięstwie lub porażce decydowała jedna bramka, ale właśnie takie detale decydują o końcowym wyniku. Cieszy tak duża liczba turniejów tej zimy, podczas których mogliśmy zmierzyć się z naprawdę ciekawymi i mocnymi przeciwnikami. Trenujemy dalej i z pokorą podchodzimy do swoich obowiązków.

FAZA GRUPOWA ROCZNIK 2007 I MŁODSI

LKS Czaniec - Zameczek Czernica 4 - 1

UKS Ruptawa Jastrzębie - LKS Czaniec 1 - 0

LKS Czaniec - APAR Boguszowice 0 - 6

LKS Brzeźce - LKS Czaniec 0 - 2

MECZ O 7 MIEJSCE

LKS Czaniec - FP Suszec 0 - 0 (w karnych 1 - 2)

Skład: Piotr Brandys, Patryk Elżbieciak, Szymon Zarębski, Paweł Hrapkowicz, Szymon Młynarski, Krzysztof Bizoń, Maciej Maciaszek, Jakub Rozmus, Maksymilian Bakalarski

Okiem Trenera: Małymi krokami idziemy do przodu. Troszkę szczęścia w meczach grupowych nam zabrakło, ale nie będziemy narzekać i szukać wymówek. Przed nami jeszcze jeden, chyba najciekawszy i najbardziej prestiżowy turniej w Chorzowie, podczas którego znów będziemy mogli się uczyć gry i rywalizować z mocnymi ekipami.

SUKCES JEST WYPADKIEM PRZY CIĘŻKIEJ PRACY, DLATEGO TEŻ DO TAKOWEJ PO RAZ KOLEJNY ZACHĘCAMY NASZYCH PODOPIECZNYCH I ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI ORAZ CIERPLIWOŚCI!

Powiązana galeria: