Podsumowanie turnieju w Łaziskach Górnych

Kolejny tydzień przyniósł nam emocje związane z turniejem dla roczników 2005 i młodszych w Łaziskach Górnych. Nasi podopieczni zostali przydzieleni do grupy z drużynami AKS-u Mikołów, Gwarka Ornontowice, Pogoni Ruda Śląska oraz dziewczęcym zespołem AS KSB Lędziny. W drugiej grupie znalazły się drużyny Rozwoju Katowice - zwycięzcy turnieju, Raki Gostyń, MOSiR Polonia Łaziska, Raków Częstochowa oraz Juwe Tychy - Jaroszowice. Młodzi futboliści z Czańca w grupie zajęli 4 miejsce, na które złożyło się zwycięstwo, remis i 2 porażki. Skutkiem miejsca, które zajęliśmy w grupie był mecz o 7 miejsce w turnieju, gdzie ostatecznie musieliśmy uznać wyższość drużyny z Gostynia. Poniżej znajdziecie rozpiskę meczów LKS-u Czaniec oraz ocenę turnieju dokonaną przez naszego Trenera.

Faza grupowa

LKS Czaniec - Gwarek Ornontowice 1 - 1

AS KSB Lędziny - LKS Czaniec 0 - 4

Pogoń Ruda Śląska - LKS Czaniec 5 - 1

LKS Czaniec - AKS Mikołów 0 - 3

Mecz o 7 miejsce

LKS Czaniec - Raki Gostyń 1 - 2

Okiem Trenera: Kolejny fajny turniej za nami. Kolejna przygoda dla chłopaków oraz zdobyte nowe doświadczenie. Odnośnie wyniku możemy szukać różnych usprawiedliwień i wymówek, ale to nie ma najmniejszego sensu na tym etapie szkolenia. Każdą porażkę można przekuć w zwycięstwo i sam jestem ciekaw jak chłopcy zareagują po tym turnieju.

Nauka czasem drogo kosztuje czego jesteśmy świadkami w przypadku naszych chłopaków. Ale jeśli się uczyć to tylko od lepszych od siebie i cieszymy się, że nasi podopieczni mogą rywalizować co tydzień z tak mocnymi ekipami, bo tylko takie mecze pokazują ile pracy jeszcze przed nimi, do której gorąco zachęcamy!