Turniejowa Niedziela

Nie opadły jeszcze emocję po weekendowych zmaganiach naszych podopiecznych podczas Turnieju o Puchar Starosty Bielskiego i Wójta Gminy Porąbka w Czańcu, a my mamy dla Was zapowiedź kolejnych turniejów, na które nasi młodzi piłkarze udadzą się w najbliższą niedzielę 5 marca. Otóż, rocznik 2006 uda się do Bierunia, gdzie przeciwnikami będą GLKS Wilkowice, Juventus Academy Piekary Śląskie, UKS SPS Wola, Unia Bieruń, MKS Zaborze Zabrze, Józefka Chorzów oraz Raków Częstochowa. Tak prezentuje się podział na grupy:

1. Unia Bieruń

1. GLKS Wilkowice

2. MKS Zaborze Zabrze

2. Juventus Academy Piekary Śląskie

3. Raków Częstochowa

3. LKS Czaniec

4. Józefka Chorzów

4. UKS SPS Wola

Natomiast rocznik 2007 w najbliższą Niedzielę będzie rywalizował na turnieju w Świerklanach, gdzie za rywali będą mieć następujące drużyny: KS Świerklany, GKS Chwałowice, Górnik Radlin, Orzeł Moszczenica, MKS Mysłowice, APAR Boguszowice, FA Żory, LKS Brzeźce oraz UKS Ruptawa Jastrzębie. Poniżej znajdziecie podział na grupy:

1. KS Świerklany

1. APAR Boguszowice

2. GKS Chwałowice

2. FA Żory

3. Górnik Radlin

3. LKS Brzeźce

4. Orzeł Moszczenica

4. UKS Ruptawa Jastrzębie

5. MKS Mysłowice

5. LKS Czaniec

ŚMIAŁO MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!