Wynik nie odzwierciedla gry!

Po zeszłotygodniowym turnieju JuveCup, w dniu dzisiejszym naszym zawodnikom z roczników 2005 i 2006 przyszło rywalizować w eliminacyjnym turnieju o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej organizowanym przez Podokręg Bielsko - Biała. Nasza drużyna trafiła do III grupy, gdzie na obiektach bielskiego Rekordu przyszło nam się zmierzyć z drużyną gospodarzy BTS Rekord I, Zaporą Porąbka oraz Orłem Kozy. Poniżej prezentujemy wyniki dzisiejszego turnieju:

BTS Rekord - Orzeł Kozy 2:0

Zapora Porąbka - LKS CZANIEC 0:1 BRAMKA: Kacper Kaspera

Orzeł Kozy - Zapora Porąbka 2:0

BTS Rekord - LKS CZANIEC 5:2 BRAMKI: Oliwier Stwora, Adrian Kowalski

Orzeł Kozy - LKS CZANIEC 0:0

BTS Rekord - Zapora Porąbka 5:0

Okiem Trenera: Każde spotkanie to kolejne nowe doświadczenie dla chłopaków. Tym bardziej jeśli każdy mecz ma całkiem inny przebieg. Tak było dzisiaj, gdzie w pierwszym meczu w "małych derbach" po wyrównanej grze byliśmy lepsi o jedną bramkę od naszego sąsiada zza miedzy, drużynie gospodarzy trochę napsuliśmy nerwów, grając jak równy z równym przez cały mecz, natomiast z drużyną z Kóz potrafiliśmy narzucić przeciwnikom swój styl i dominować przez większość gry, co nie było łatwe zwłaszcza, że graliśmy mecz po meczu. Podsumowując piłkarsko wyglądało to naprawdę dobrze, na co może nie wskazuje wynik, ale biorąc pod uwagę fakt, że 8 na 10 naszych chłopaków było z rocznika 2006 czy grę bez nominalnego bramkarza można patrzeć ze spokojem w przyszłość, gdyż idziemy w dobrym kierunku.

Z naszej strony znów możemy tylko pogratulować chłopakom gry i życzyć, że z biegiem czasu gra pójdzie w parze z wynikami. Brawo i zachęcamy do dalszej systematycznej pracy na treningach!