Bez punktów po raz trzeci!

W dniu dzisiejszym kolejny swój mecz rozegrała drużyna Młodzików Młodszych naszej Akademii. W trzeciej kolejce stanęliśmy w szranki z drużyną BBTS-u Podbeskidzie. Niestety, podopieczni Szymona Waligóry po raz kolejny zeszli z boiska pokonani. Tym razem nasi młodzi futboliści przegrali 1 - 3. "Trzeba nauczyć się ponosić porażki. Nie można stworzyć nic wielkiego, jeśli nie potrafi się akceptować pomyłek."

14.09.2017r., Czaniec, godzina 17.00

LKS Czaniec - BBTS Podbeskidzie 1 - 3 (1 - 2)

Bramka: Kamil Wojtyła

Skład: Piotr Brandys, Kacper Kaspera, Jonasz Drzewiecki, Maksymilian Bączek, Dawid Grzybek, Patryk Elżbieciak, Kacper Kacorzyk, Jonasz Orlicki, Oliwier Stwora, Kamil Wojtyła, Jakub Rozmus, Krzysztof Bizoń

Okiem Trenera: Przed sezonem powiedziałem moi zawodnikom, że w zeszłej rundzie pokazaliśmy, że potrafimy mecze wygrywać, natomiast w tej rundzie chcemy skupić się bardziej na nauce i udowodnieniu sobie, że potrafimy również grać ładną dla oka piłkę. Z tego celu będziemy się rozliczać i uważam, że zagraliśmy kolejny dobry mecz. Staraliśmy się budować grę od bramki, rozgrywać piłkę ziemią, a przede wszystkim grać odważnie w każdej sytuacji boiskowej. Zdaję sobie sprawę, że połączenie gry efektywnej z efektowną jest bardzo trudne, ale będę się nadal upierał i wiem, iż może to brzmieć jak wymówka, że, na tym etapie szkolenia, nauka gry i podejmowanie odważnych i kreatywnych decyzji, nawet kosztem błędów czy przegranych meczów, musi być znacznie wyżej w hierarchii niż gra za wszelką cenę dla wyniku.