Można się wybić!

Tylko mądra, systematyczna i ciężka praca na treningach może doprowadzić do sukcesów w przyszłości, nie zależnie od tego, w jakim klubie się gra. Przykładem tego jest, kapitan zespołu Młodzików, Maksymilian Bączek, który został powołany do kadry Podokręgu Bielsko - Biała rocznika 2006! W dniu dzisiejszym, w Sosnowcu, odbył się turniej zorganizowany przez Śląski Związek Piłki Nożnej z okazji "Dnia Piłkarza", gdzie swoje reprezentacje wystawiły podokręgi naszego województwa. Maksowi gratulujemy i mamy nadzieję, że nie będzie to tylko jednorazowy występ! Wierzymy również, że nasi podopieczni, zachęceni przykładem swojego kolegi, w przyszłości również zostaną zauważeni przez Trenerów Kadr. Jeśli chcecie, nawet z małego klubu, można się wybić!