Bolesna lekcja!

Po 4 zwycięstwach z rzędu, nasze Młodziki Młodsze, w dniu dzisiejszym musiały uznać wyższość przeciwnika, którym był Pasjonat Dankowice. Rywal przewyższał naszych zawodników w każdym elemencie i zasłużenie wygrał 15-1. Porażka nie zmienia faktu, że Młodzicy grają naprawdę dobrą rundę. Słabszy dzień może przytrafić się każdemu i mamy nadzieję, że dzisiejsza niedyspozycja nie wpłynie źle na morale drużyny. Na rehabilitację nie trzeba będzie długo czekać, bo już w środę, w ostatnim meczu w tej rundzie, przeciwnikiem naszej drużyny będzie GLKS Wilkowice.

04.06.2017r., Dankowice, godzina 11.00

Pasjonat Dankowice 15 - 1 LKS Czaniec (8-0)

Bramki: Adrian Kowalski

Skład: Konrad Romik, Dawid Grzybek, Jonasz Orlicki, Paweł Gwardiak, Jonasz Drzewiecki, Maksymilian Bączek, Alan Stokłosa, Kacper Kaspera, Adrian Kowalski, Patryk Elżbieciak, Piotr Brandys

Okiem Trenera: To nie był nasz dzień. Byliśmy dzisiaj słabsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Tak się czasami zdarza. Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że "dla rozwoju lepiej jest przegrać niż wygrać 10-0" i myślę, że tak do tego musimy podejść. Przy odpowiednim podejściu każdą porażkę można ostatecznie przekuć w zwycięstwo.