Żaki ponownie z tarczą!

Drugie zwycięstwo odniosła nasza najmłodsza grupa uczestnicząca w oficjalnych rozgrywkach piłkarskich. Tym razem podopieczni Szymona Waligóry z roczników 2008 i 2009 pokonali Wilamowiczankę Wilamowice 14 - 4. Wynik cieszy, ale jeszcze więcej radości sprawia coraz lepsza gra naszych żaków, którzy z meczu na mecz lepiej się rozumieją i powoli zaczynają funkcjonować jako zespół.

05.06.2017r., Czaniec, godzina 17.00

LKS Czaniec 14 - 4 Wilamowiczanka Wilamowice (7 - 2)

Skład: Arkadiusz Pałosz, Szymon Wojtyła, Dariusz Prus-Osowski, Kamil Chromy, Igor Ludwiczak, Jakub Rozmus, Krzysztof Bizoń, Paweł Hrapkowicz, Maciej Maciaszek, Tymon Pawiński, Kamil Nalborczyk

Okiem Trenera: Zasłużone zwycięstwo po dobrej grze. Cieszy to, że chłopaki powoli zaczynają dostrzegać kolegów z drużyny i nie grają tylko dla siebie, ale również dla zespołu. Kolejny mecz, który na 100% przyniósł dużo radości z gry oraz pozwolił zdobyć nowe doświadczenie.