Inauguracyjna klęska!

Rozgrywki Młodzików Młodszych w IV lidze Okręgowej D2 na początku września ruszyły pełną parą. Na początek naszej Młodzieży przyszło gościć na własnym boisku drużynę BTS II Rekord. Po tym jak nasze Młodziki spisywały się na wiosnę w meczach domowych, można było liczyć na ciekawy mecz. Niestety, inauguracja rozgrywek przyniosła bolesną porażkę 0 - 7. Mamy nadzieję, że jak mówi znane powiedzenie "pierwsze koty za płoty" i  następne mecze będą sprawiały więcej radości naszym podopiecznym

03.09.2017r., Czaniec, godzina 14.00

LKS Czaniec - BTS II Rekord 0 - 7 (0 - 2)

Skład: Brandys Piotr, Brandys Mateusz, Stwora Oliwier, Kacorzyk Kacper, Kaspera Kacper, Bączek Maksymilian, Adamus Jakub, Elżbieciak Patryk, Rozmus Jakub, Bizoń Krzysztof, Tomiak Dominik, Orlicki Jonasz, Wojtyła Kamil, Maryniarczyk Kacper

Okiem Trenera: Wynik świadczy o tym, że nie był to nasz najlepszy mecz. Jednakże, pierwsza połowa pod względem piłkarskim mogła się podobać. Potrafiliśmy wtedy utrzymać się przy piłce, stworzyć parę sytuacji. W drugiej połowie wkradł się w nasze poczynania chaos i zamiast grać w piłkę zaczęliśmy kopać i wybijać piłkę na oślep. Taka gra oraz utrata sił zakończyła się stratą 5 bramek. Przeciwnikowi gratuluję zwycięstwa, a swoim chłopakom dziękuję za zaangażowanie i zostawione zdrowie na boisku. Nie pozostaje nic innego jak pokora i praca na treningu!