Żaki zwycięskie na inaugurację!

Po niedzielnej inauguracji Młodzików, na poniedziałek 4 września zaplanowany został początek rozgrywek ligi Żaków Starszych. W pierwszej kolejce nasi młodzi piłkarze, na własnym boisku, gościli zespół Sokoła Zabrzeg. W przeciwieństwie do Młodzików inauguracja Żaków wypadła pomyślnie, gdyż podopieczni Szymona Waligóry i Ilii Nazdryna - Platnitskiego odnieśli zasłużone zwycięstwo 7 - 3.

04.09.2017r., Czaniec, godzina 17.00

LKS Czaniec - Sokół Zabrzeg 7 - 3 (3 - 2)

Skład: Piotr Brandys, Dariusz Prus - Osowski, Szymon Wojtyła, Kamil Chromy, Igor Ludwiczak, Jakub Rozmus, Maciej Maciaszek, Paweł Hrapkowicz, Krzysztof Bizoń, Tymon Pawiński

Okiem Trenera: Z treningu na trening oraz z meczu na mecz moi podopieczni z grupy Żaków robią postępy. Gra wygląda coraz lepiej, dużo więcej jest współpracy grupowej i zespołowej. Ale najważniejsze, że indywidualne umiejętności wszystkich zawodników idą do góry przez co Zespół wygląda z każdy spotkaniem na coraz bardziej poukładany!