LKS Czaniec zagra w turnieju im. Jerzego Wyrobka!

Mamy dla Was świetną informację w to walentynkowe popołudnie. LKS Czaniec, rocznik 2007, weźmie udział w Turnieju Piłki Nożnej imienia Jerzego Wyrobka w dniu 18.03.2017 r., który odbędzie się w Chorzowie. W turnieju weźmie udział wiele znanych zespołów co jeszcze bardziej nas cieszy, bo możemy być dumni mogąc znaleźć się w takim gronie. Poniżej plakat promujący wspomniany turniej:

Turniej będzie organizowany tuż przed czwartą rocznicą śmierci wybitnego piłkarza i trenera między innymi Ruchu Chorzów, która przypada na 29 marca. Z Ruchem Jerzy Wyrobek świętował swoje największe sukcesy piłkarskie, takie jak trzykrotne Mistrzostwo Polski, natomiast jako trener zawsze ratował "Niebieskich" w trudnych okresach dla tego klubu. Był niewątpliwie legendą Chorzowskiego klubu i wzięcie udziału w takim turnieju będzie dla nas zaszczytem! Już nie możemy się doczekać!