Podsumowanie turniejów w Żorach oraz Konopiskach

Po sobotnich występach rocznika 2007 w Łaziskach Górnych, nasi podopieczni z roczników 2005 i 2006 udali się w niedzielę na turnieje do Żor oraz Konopisk. Po raza kolejny chłopcy z naszej Akademii  mogli sprawdzić swoje umiejętności z mocnymi rywalami, gdzie warto wspomnieć m.in. Rozwój Katowice, AMP Tiki Taka Żywiec czy Raków Częstochowa. Ostatecznie nasze ekipy zajęły odpowiednio 8 miejsce na turnieju w Żorach oraz 6 miejsce na turnieju w Konopiskach. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem rozgrywek oraz podsumowaniem Trenera.

TURNIEJ W ŻORACH

Faza grupowa

LKS Czaniec - AMP Tiki Taka Żywiec 0 - 5

Rozwój Katowice - LKS Czaniec 8 - 1

LKS Czaniec - MKS Żory II 1 - 2

Mecz o 7 miejsce

LKS Czaniec - KS Świerklany 1 - 2

Skład: Konrad Romik - Dominik Ćwiertnia, Paweł Gwardiak, Mateusz Janik, Kacper Kaspera, Kacper Kacorzyk, Kamil Wojtyła, Dawid Grzybek

TURNIEJ W KONOPISKACH

Faza grupowa

LKS Czaniec - Raków Częstochowa 3 - 3

LKS Czaniec - Pogoń Ruda Śląska 3 - 8

LKS Czaniec - Promotor Zabrze 3 - 3

LKS Czaniec- Lot Konopiska II 7 - 1

Mecz o 5 miejsce

LKS Czaniec - Olimpia Piekary Śląskie 1 - 1 ( w karnych 6 - 7)

Skład: Jonasz Drzewiecki - Maksymilian Bączek, Alan Stokłosa, Oliwier Stwora, Jonasz Orlicki, Adrian Kowalski, Mateusz Brandys

Okiem Trenera: Aspekt mentalny jest kluczem do osiągania sukcesów jeśli umiejętności czysto piłkarskie są na równym poziomie. W obu turniejach głowa, czyli odpowiednie nastawienie, podejście czy wiara we własne umiejętności, spowodowała takie, a nie inne wyniki oraz takie, a nie inne miejsca końcowe. Teraz czas na mądra pracę i pokorę, która każdego może zaprowadzić na odpowiedni poziom.

Podsumowując nie był to może zbyt udany dzień dla naszej młodzieży, ale liczymy, że zdobyte doświadczenie pogłębione głęboką refleksją nad grą przyniosą porządane owoce w przyszłości!

Powiązana galeria: