Podsumowanie turnieju w Łaziskach Górnych

W sobotę 12.02.2017r. nasza drużyna z rocznika 2007 udała się na mocno obsadzony turniej w Łaziskach Górnych. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn: dwie drużyny gospodarzy Polonia Łaziska, Ruch Chorzów, AP Champion Mysłowice, Unia Racibórz, APN Tychy, KKS Czarni Sosnowiec oraz nasza drużyna LKS Czaniec. Ostatecznie nasi podopieczni zajęli ostatnie miejsce, ale, jak będzie można przeczytać poniżej w wypowiedzi Trenera, "tanio skóry nie sprzedali". Zwycięstwo odniosła drużyna Unii Racibórz pokonując w finale AP Mysłowice. Poniżej znajdziecie rozpiskę meczów naszej drużyny oraz tradycyjne "okiem trenerem".

FAZA GRUPOWA

KKS Czarni Sosnowiec - LKS Czaniec 3 - 1 BRAMKA: Patryk Elżbieciak

Polonia Łaziska II - LKS Czaniec 3 - 1 BRAMKA: Patryk Elżbieciak

LKS Czaniec - APN Tychy 2 - 2 BRAMKI: Maciej Maciaszek, Jakub Rozmus

MAŁY PÓŁFINAŁ

LKS Czaniec - Ruch Chorzów 2 - 2 ( w karnych 2 - 3) BRAMKI: Jakub Adamus x2

MECZ O 7 MIEJSCE

APN TYCHY - LKS Czaniec 3 - 2 BRAMKI: Patryk Elżbieciak, Jakub Adamus

Skład: Piotr Brandys - Szymon Zarębski, Jakub Rozmus, Jakub Adamus, Patryk Elżbieciak, Maciej Maciaszek, Krzysztof Bizoń, Paweł Hrapkowicz, Kacper Maryniarczyk, Maksymilian Bakalarski

Okiem Trenera: Zaczynając chciałbym pogratulować organizatorom bardzo dobrze zorganizowanego turnieju. Udział w takich zawodach to sama przyjemność zarówno dla zawodników jak i kibiców. W mojej opinii, mając najmłodszą drużynę w turnieju, nie odstawaliśmy poziomem od pozostałych ekip. Co więcej, we wszystkich meczach potrafiliśmy grać jak równy z równym z przeciwnikiem, strzelaliśmy bramki w każdym spotkaniu, czyli śmiało mogę powiedzieć, że z turnieju na turniej robimy postępy. Małe, bo małe, ale chcąc się rozwijać, a to jest priorytetem w naszej Akademii, musimy mierzyć się z mocnymi przeciwnikami, aby wiedzieć, w którym miejscu jesteśmy i czy idziemy w dobrym kierunku. Czas będzie działał na naszą korzyść, także z optymizmem, ale i pokorą patrzymy w przyszłość!

Na zakończenie chcielibyśmy podziękować Polonii Łaziska za zaproszenie i pogratulować organizacji turnieju. A z naszej ekipy i tak jesteśmy dumni i zachęcamy Was do dalszych jeszcze mocniejszych treningów!