Wynik nieadekwatny do gry!

W niedzielne południe, 10 września, zespół Młodzików Młodszych, pod wodzą Szymona Waligóry, udał się do Jasienicy na spotkanie drugiej kolejki ligi D2. Niestety, nasi młodzi futboliści musieli uznać wyższość gospodarzy i ostatecznie zeszli z boiska pokonani w stosunku 5 - 3. Jednak sam mecz naprawdę mógł się podobać, gdyż obfitował w wiele zwrotów akcji, jak chociażby to, że nasza drużyna przegrywając 1 - 0 na początku drugiej połowy wyszła na prowadzenie 1 - 3 i ostatecznie zakończyła spotkanie przegrywając 5 - 3. Młodzieży życzymy powodzenia w przyszłych meczach i zapraszamy do zapoznania się ze składem oraz opinią Trenera odnośnie rozegranego spotkania.

10.09.2017r., Jasienica, godzina 11.00

LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Czaniec 5 - 3 (1 - 1)

Skład: Piotr Brandys, Patryk Elżbieciak, Kacper Kacorzyk, Dawid Grzybek, Oliwier Stwora, Kamil Wojtyła, Maksymilian Bączek, Kacper Kaspera, Jonasz Orlicki, Jonasz Drzewiecki, Alan Stokłosa

Bramki: Kacper Kaspera, Patryk Elżbieciak, Oliwier Stwora

Okiem Trenera: Po takich meczach ciężko jest cokolwiek powiedzieć. Piłkarsko wyglądaliśmy naprawdę dobrze, staraliśmy się przez cały mecz grać w piłkę, ale wynik niestety jest korzystny dla przeciwnika. Cóż, w piłce często tak bywa, że dobra gra nie idzie w parze z wynikiem. Mam jednak nadzieję, że styl gry, który obraliśmy za właściwy, pozwoli moim zawodnikom uczyć się gry w piłkę nożną, a to moim zdaniem jest priorytetem na tym etapie sportowej przygody.