Bez litości!

Po inauguracyjnym, domowym zwycięstwie z Sokołem Zabrzeg, nasze Żaki, w poniedziałkowe popołudnie, 11 września udali się do Wilamowic, na mecz z miejscową Wilamowiczanką. Podopieczni Szymona Waligóry nie mieli litości dla przeciwników i rozgromili gospodarzy 0 - 27. Śmiało można powiedzieć, że jest historyczny wynik dla naszego klubu, gdyż trzeba byłoby przeszukać wszystkie kroniki, żeby znaleźć tak wysokie zwycięstwo drużyny z Czańca. Wielkie brawa należą się naszej najmłodszej ekipie i zachęcamy do dalszej pracy na treningach, aby utrzymać taką dyspozycję.

11.09.2017r., Wilamowice, godzina 17.00

Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Czaniec 0 - 27 (0 - 12)

Skład: Piotr Brandys, Kamil Chromy, Dariusz Prus - Osowski, Szymon Wojtyła, Kamil Nalborczyk, Igor Ludwiczak, Paweł Hrapkowicz, Maciej Maciaszek, Krzysztof Bizoń, Jakub Rozmus

Okiem Trenera: Nasze zwycięstwo nie podlegało dyskusji! Cieszy to, że razem z wynikiem w parze szła również dobra gra! Na żadnym poziomie, nawet u najmłodszych, nie jest łatwo strzelić tak dużo bramek, tym większe gratulacje dla chłopaków, że trafialiśmy do siatki średnio co 2 minuty. Wielkie brawa również za to, że moi podopieczni okazali szacunek przeciwnikowi, w żadnym momencie go nie lekceważąc i przez cały mecz grając na wysokim poziomie! Podsumowując, wielkie brawa dla chłopaków, ale mamy również świadomość, że takie mecze nie będą co tydzień, także dalej trenujemy i rozwijamy swoje umiejętności!